چشم انداز
چشم انداز
- موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی درافق چشم انداز، سازمانی چابک و پویا، نهاد برتر پژوهش محور، ماموریت گرا با منابع انسانی کارآمد و با انگیزه خواهد بود.
راهبردها
- اصلاح ساختار منابع انسانی
- ارتقای کارآمدی منابع انسانی
- ساماندهی فعالیت های پژوهشی
- تقاضامحوری و کاربردی نمودن پژوهش
آرمان غایی موسسه ارتقای کیفیت زندگی و منزلت اجتماعی‏کشاورزان و روستاییان؛ تحقق رشد و افزایش بهره وری کشاورزی؛ توسعه مشارکت اجتماعی و حفاظت از منابع پایه در راستای تامین عدالت اجتماعی و امنیت غذایی است.
انجام مطالعات و پژوهش های کاربردی و توسعه ای برای شناخت علمی واقعیت های موجود وتبیین چالش ها و پیش بینی تحولات اقتصادی و اجتماعی آینده در سطوح ملی و بین المللی به منظور تدوین راهبردها، برنامه‏ها و ارائه توصیه های سیاستی به نهادها و سازمان های تصمیم گیر و سیاستگذار و مجری از مسؤلیت های خطیر این موسسه است.
موسسه همواره می کوشد دستاوردها و یافته های خود را درقالب کتاب، نشریه علمی - پژوهشی، گزارش تحقیقاتی، مقاله، کارگاه آموزشی و بانک های اطلاعاتی در دسترس استادان، پژوهشگران، دانشجویان و عموم علاقمندان قرار دهد.
ما بالندگی و پویایی موسسه را مرهون برخورداری از منابع انسانی متخصص، خلاق، ژرف اندیش، تحلیلگر و نقاد می دانیم. بنابراین ارتقای مستمر دانش، مهارت و انگیزه همکاران را در سرلوحه سیاست های خود قرارداده ایم و برآنیم که با تعمیق روحیه همبستگی، شایسته سالاری، تقویت کارگروهی و نظام مدیریت مشارکتی وبهبود فرآیندها، به اعتلای فضای کاری صمیمانه خود اهتمام ورزیم. همچنین ارتقای مستمر کیفیت، تامین رضایت مخاطبین، توسعه روابط با سازمان ها و مراکز علمی- پژوهشی ملی و بین المللی و استفاده از فناوری های روزآمد را از مهم ترین اصول دستیابی موسسه به اهداف متعالی خود می دانیم.
تاریخ به روز رسانی:
1396/05/18
تعداد بازدید:
1625
ثبت نام دریافت تازه های نشر
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
APERD.RI@
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی می باشد
Powered by DorsaPortal